RYTEBŁOTA RESORT & SPA

to miejsce idealne na organizację konferencji, szkoleń, eventów, wystaw czy imprez integracyjnych. Dysponujemy salą bankietową z widokiem na jezioro, salą konferencyjną oraz mniejszymi salami szkoleniowymi. Dodatkowym atutem jest nasza okolica - lasy i jeziora Pojezierza Brodnickiego - cały ośrodek szkoleniowy położony jest nad brzegiem Jeziora Zbiczno.

Jakość wymaga doświadczenia, a biznes szczególnej oprawy… Jeśli szukasz miejsca na konferencje, event, team building w środku lasu nad jeziorem - zapraszamy do współpracy! Zapewniamy warunki do rozwoju intelektualnego pracowników podczas firmowych kursów i warsztatów oraz dobrą atmosferę do firmowej integracji i to wszystko w otoczeniu polskiej przyrody! Uroczyste kolacje, bankiety, plenerowe eventy, grillowiska, na których serwujemy regionalną kuchnię sprzyjają nawiązywaniu relacji i zespołowej integracji.

Rytebłota Resort&SPA to idealne dla Twojej firmy!

Sala bankietowa widokowa

500m2 (dł. 26,4m x szer. 18,5m x wys. 4m)

Ustawienie teatralne 150

Ustawienie podkowa 80

Ustawienie szkolne 150

Ustawienie bankietowe (stoły okrągłe) 100/160

Ustawienie bankietowe (stoły prostokątne) 120/210

Przestronna, klimatyzowana sala z widokiem na Jezioro Zbiczno z przynależnym do sali tarasem widokowym. Wyposażona w nagłośnienie i sprzęt multimedialny daje nam wiele możliwości na organizację szkoleń, wystaw czy bankietów. Widokowa sala bankietowa znajduje się w budynku głównych.

Sala konferencyjna

165m2 (dł. 14m x szer. 11,8m x wys. 3m)

Ustawienie teatralne 110

Ustawienie podkowa 60

Ustawienie szkolne 80

Ustawienie bankietowe (stoły okrągłe) 90

Ustawienie bankietowe (stoły prostokątne) 110

Nowoczesna, klimatyzowana sala konferencyjna znajdująca się w jednym z budynków hotelowych jest idealna do przeprowadzenia szkoleń dla ponad 100 osób. Wyposażona w nagłośnienie i najpotrzebniejsze atrybuty trenerskie np. rzutnik, flipchart itd.

Sala restauracyjna

205m2 (dł. 19,5m x szer. 10,5m x wys. 4m)

Ustawienie teatralne 90

Ustawienie podkowa 40

Ustawienie szkolne 80

Ustawienie bankietowe (stoły okrągłe) 50

Ustawienie bankietowe (stoły prostokątne) 110

Przeznaczona w szczególności do celów restauracyjnych znajduje się w budynku głównym. W tej klimatyzowanej sali serwujemy smaczne śniadania, lunchy oraz kolacje. Istnieje możliwość wykorzystania jej części naszego obiektu pod wykłady czy warsztaty w grupach.

Sala szkoleniowa

60m2 (dł. 14m x szer. 4,5m x wys. 3m)

Ustawienie teatralne 30

Ustawienie podkowa 20

Ustawienie szkolne 40

Kameralna mniejsza sala znajdująca się w budynku hotelowym, idealna do pracy w podgrupach. Aranżacja sali sprzyja w prowadzeniu sesji i warsztatów.

Sala kominkowa

120m2(dł. 10,5m x szer. 11,8m x wys. 3m)

Ustawienie teatralne 36

Ustawienie podkowa 20

Ustawienie szkolne 40

Klimatyczne pomieszczenie z kamiennym kominkiem i barem przeznaczone pod wieczorki integracyjne oraz na szkolenia w mniejszych grupach.

Sala lustrzana

60m2 (dł. 10,5m x szer. 4,5m x wys. 3m)

Ustawienie teatralne 36

Ustawienie podkowa 20

Ustawienie szkolne 40

Idealna do prowadzenia warsztatów, coachingu ale również do prowadzenia zajęć sportowych i relaksacyjnych jak joga, stretching.